Kapalı kızlar

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/webservice3/yobaz.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Türban seksi ise evine MANKEN al

Bazıları ısrarla türbanlılar üzerinden pirim kazanma derdine düşmüş durumdalar. Açtıkları bloglar üzerinden türbanlı kadınların ÖZEL HAYAT'larında çekilmiş fotograflarını yayınlayarak onların ne kadar seksi olduğunu beyinlere kazınma derdinde..

Ve bizim sitemizdeki bir yazımızdan yola çıkar artık yobazlar türbanlıların seksi olduğunu kabul etti diye düğün bayram ediyorlar..

Güzel kardeşim madem türban o kadar seksi yapıyor evine bir tane MANKEN al.. Hani şu alışveriş mağazaların girişlerinde oluyor ya.. işte onlardan keyfine göre giydir giydir çıkar.. İçindeki bütün fantazilerini dök..

Ve açtığın blogtada bol bol canlı canlı mankenli türban fotografları yayınla.. O kadar seksiymiş ya..

Her sakallı dede, her kapalı hoca değildir

Eskiden yolda kapalı türbanlı bir kız görsem sanki istanbul müftüsü karşımdaymış gibi hisseder, dini ilimleri yutup bitirdiğini sanırdım..

Başa bir bez bağlayınca, matrix filminde nasıl neo ya disketten dövüş vs yükletiyorlarsa sanki aynen öyle otomatik islami ilimler yükleniyormuş gibi onları dolu algılardım..

Bu düşünce aslında o dünyadan ne kadar uzakta olduğumun bir göstergesi imiş meğer.. Yıllar geçip üniversite yıllarında ortamlarda o kızları yakından görüp tanıdığımızda ütopya bitiverdi..

Cem yılmaz'ın üslubu ile Onlar da bizim gibi insanmış meğer. Uzaydan falan hiç gelmemişler. Özel bir kampa da girmemişler..

Türbanla değil bilim ile uğraşın

Bugün dünyada kadınlara ilk seçme ve seçilme hakkını biz verdik diye övünürüz. Fakat bir taraftan da bu devirde kadınların giyim kuşamı ile uğraşırız. Onlarla dalga geçer okullara gitmelerini engelleriz.

Son zamanlarda türbanlılara karşı yasakların bir bir kalkmasından fıttıran bazıları çareyi internet üzerinden saldırıp rencide etmekte bulmuş gözüküyorlar.

Bilinçli olarak türbanlı kızların fotograflarına ulaşmak için facebook tan sahte hesaplar açıp kızlarla arkadaş olmaktalar. Ve daha sonra ise o kızların özel fotograflarını bilgisayarlarına kaydetip arşivlemekteler. Arşivlerindeki bu fotografları ise kurdukları bloglar üzerinden videolar yaparak türbanlılara ağızlarının salyaları ile hakaretler edip rencide etmekteler.

Türbanlı kızlar uzaydan gelmedi


Bazı azgın sokak köpekleri ellerinde fotograf makinası gülhane parkına mesken tutmuş durumdalar. Fırsat avcılığı yapıp türbanlı kızları uygunsuz hallerde yakalama derdindeler. Ve daha sonra elde ettikleri delillerle de toplumun %99'nun inancı ile alay alıp aşağılama yolunu seçmekteler..

Rabbim onlara akıl fikir versin. Hidayet nasip etsin. Cennetine girmelerine vesile olacak ameller işletsin.

Anket

Türban ile başörtüsü farklı mıdır:

Son yorumlar

Biz, Bize Gerici Yobaz Diyenlere Ancak "Deh" Demek İçin Gerisindeyizdir !!

1 . 2 . 3 . 4