türbanlı bayanlar

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/webservice3/yobaz.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Türbanlıdan bile tahrik olunuyorsa

Örtünmek Allah'ın emri..

Allah hangi kıyafetlerle örtüneceklerinde kat'i ve kesin bir kural belirtmemiş olsada örtünme onun emri..

Her toplumun ve dönemin şartlarına göre örtünmesinde ufak tefek değişiklikler olabilir. Ya da örtünülen kıyafetlerin isimleri değişebilir..

Fakat örtünme Allah'ın emri.. Tabi ki Allah'a inanlara emri.. Ateiste dinsize değil.. Onlar kendi yarattıkları tanrılarının emirlerine tabiler..

Neyse.. bilgisayar, internet, tv ve diziler o noktaya geldi ki artık insanlar tamamen cinselliğe yönlendirildi. Özellikle süper güçler tüketici toplumlar oluşturabilmek için onları kendilerine bağımlı yapacak stratejiler geliştirdiler. En büyük yemleri de cinsellik oldu.

Bugün en büyük reyting rekoru kıran dizilere bir bakınız;

Türbanlı kızlar tehlike altında


Uzun zamandır internet üzerinden türbanlı kızlara karşı saldırıya geçilmiş durumda.

Eskiden bir delikanlı sağcı olsun solcu olsun, dindar olsun ateist olsun türbanlı bir kız gördüğünde başını çevirir ona bakmazdı. Bacım der saygı gösterir yer verirdi. Nasıl giyindikleri vs. onların umurunda değildi. Darmış genişmiş, renkliymiş renksizmiş bakmazlardı. Saygı duyarlardı..

Anket

Türban ile başörtüsü farklı mıdır:

Son yorumlar

Biz, Bize Gerici Yobaz Diyenlere Ancak "Deh" Demek İçin Gerisindeyizdir !!

1 . 2 . 3 . 4